0 okunmamış mesaj(lar)
0 yeni bildirim(ler)

Umay'a nasıl kayıt olabilirim?

Umay sosyal yardım platformuna kayıt olabilmek için herhangi bir internete bağlanan cihazınızın tarayıcınızın arama çubuğu kısmına www.eumay.com (veya eumay.com) yazdıktan sonra açılan sayfanın sağ üst kısmında yerleşen Giriş butonuna tıklayınca açılan küçük pencerede yeni kayıt için kırmızı renkli KAYIT butonuna tıklamak gerekiyor.

Kayıt penceresinde kayıt olacak hesabın Bireysel mi yoksa Kurumsal(sayfa, belediye, kuruluş, gönüllü grubu vs) mı olduğunu gösteren iki seçenekten birini seçiniz. İsim Soyisim kutucuğuna tüm adınızı veya açılacak kurumsal sayfanın adını yazmanız gerekiyor. Email kutucuğuna ise sık kullandığınız ve sisteme daha önce kayıt olmayan bir email adresini giriniz. Şifre kısmına kullandığınız şifre Şifre Tekrarı kısmına ise kullandığınız şifrenin tekrarını yazınız. Bunları tamamladıktan sonra aşağıdakı KAYIT butonu yeşil olarak aktif hale gelecektir ve tıklayınca kaydınız aktivasyon emailine gerek kalmadan tamamlanacaktır.

Artık Umay’a kayıt oldunuz tebrikler. Soru ve görüşleriniz için info@eumay.com email adresinden iletişime geçebilirsiniz.


10:56 01/07/2017  439