0 okunmamış mesaj(lar)
0 yeni bildirim(ler)

Umay'ın avantajları nelerdir?

“Umay” ihtiyaç ve destek üzerinde odaklanmış bir sosyal medyadır. Bu sayede paylaşılan bir ihtiyacın destek sahibine ulaşılması çok kolaylaşıyor. İster acil, isterseniz de genel ihtiyaç paylaşımları yapabilirsiniz ve bu paylaşımların en uygun kişilere ulaşması işlemini “Umay” kendisi üstleniyor.

“Umay”a neden kayıt olmalıyım?

www.eumay.com üzerinden kayıt olmanız sadece saniyeler içinde mümkündür(Umay'a nasıl kayıt olabilirim? başlıklı makaleden daha detaylı bilgi edinebilirsiniz). Sisteme giriş yaptığınız sürece istediğiniz paylaşımın altındaki butonuna tıklayarak ilgi(destek) listenize ekleyebilirsiniz, ayrıca çok hızlı iletişim kurabilmeniz açısından her paylaşımın altındaki butonuna tıklayarak açılan pencereden mesajınızı yazarak karşı tarafa iletebilirsiniz. butonu ise her paylaşımın özel adresine gitmenizi sağlayacaktır, bu sayede tarayıcınızdaki bağlantıyı koplayarak istediğiniz yerde paylaşımını yapabilirsiniz.
Takip etmek ne işe yarar?

“Umay” sayesinde en çok ilginizi çeken kişileri ve kuruluşları takip ederek yaptıkları paylaşımlardan hemen haberdan olabilirsiniz. Bir kullanıcıyı takip edebilmek için ana sayfada arama çubuğuna aradığınız anahtar kelime yazarak veya herhangi bir paylaşımdan kullanıcının profil sayfasına giderek Takip etbutonuna tıklamanız yeterlidir.

Tüm soru ve görüşleriniz için info@eumay.com email adresi hizmetinizdedir.


15:34 07/07/2017  483